Jauniešiem! Karjeras izvēles laiks ir klāt!

Tūlīt no vidusskolām, ģimnāzijām "izbirs" liels skaits jauniešu, kuri vēl nezina un nesaprot, ko grib darīt tālāk pēc skolas pabeigšanas. Tu arī esi starp šiem jauniešiem? Vai - Tu esi vecāks kādam no šiem jauniešiem?

Es varu, Karjera, Koučings jauniešiem

!!!Vecāki, vai zināt, ko vēlas jūsu bērns?            !!!Jaunieti, vai Tu pats zini, ko gribi darīt tālāk?

Lai palīdzētu Tev, jaunieti, tikt galā ar šo galvas jaucēju, piedāvāju karjeras vai mācību izvēles sarunas, kuru laikā, visdrīzāk, nonāksi līdz tam rezultātam, kurš šobrīd Tev šķiet vislabākais, visreālākais un iedvesmojošākais! Reizēm vajag tikai nelielu skatu no malas, reizēm tik ātri nesanāk tikt līdz vēlamajam rezultātam. Viss ir iespējams, ja tikai ir vēlme un ticība pašam sev!

Tāpēc - piedāvāju katru 4.tikšanās reizi bez maksas! Piedāvājums spēkā jauniešiem no 17 līdz 20 gadiem, piesakoties līdz šī gada 10.jūnijam!

Nosacījums - Tev pašam ir jāgrib sadarboties! :)

Ko nozīmē karjeras sarunas? Sarunu laikā uzdošu Tev daudz jautājumus, ar kuru palīdzību noskaidrosim, kas ir tas, ko vēlies, ko pilnīgi noteikti nevēlies, ko jau zini un proti, ko vēlies iemācīties un apgūt. Šajās sarunās izmantosim arī dažādas metodes, kuras palīdz ātrāk nonākt līdz vēlamajam rezultātam. Papildus, iespējams, būs jāpadarbojas arī pašam starp tikšanās reizēm. Saliekot visu kopā, noteikti tiksim līdz Tavai karjeras vīzijai un tad tikai atliks to visu "salikt pa plauktiņiem" - izstrādāsim darbības plānu, kas, kad un kā veicams, lai rezultāts būtu pēc iespējas labāks un Tev tīkamāks! Ja pats iesaistīsies par visiem 100%, rezultāts būs! Kāds? Viss atkarīgs no tā, kādus mērķus būsi izvēlējies! ;) Viss ir iespējams, ja dara un zina, kas jādara! Es Tev palīdzēšu!

Piesakies uz sākumsarunu, kura Tev neuzliks nekādus pienākumus, jo vienkārši satiksimies uz max 30 minūtēm, lai saprastu, vai varu būt Tev noderīga!  Uzskatu, ka foršāk ir tikties klātienē. Bet, ja neesi Rīgā, tad varam satikties arī virtuāli Zoom. 

Vienas sarunas/sesijas (1-1,5h) maksa ir 50,00 EUR

Piezvani -  26434123
Uzraksti  [email protected]
Piesakies aizpildot pieteikuma formu

PIESAKOS UZ BEZMAKSAS SĀKUMSARUNU