Koučinga sesiju piedāvājums

Kouča pakalpojumus var iedalīt tādās kā grupās:

Individuālais koučings

Individuālais koučings

Koučs tiekas divatā ar klientu un drošā vidē pārrunā klienta jautājumu, problēmu un rod risinājumus, sagatavo darbības plānu. Individuālajam koučingam ir piemērotas gan klātienes, gan attālinātās tikšanās(piemēram, zoom). Tikšanos daudzums atkarīgs no klienta jautājuma vai risināmās problēmas. Te var skatīties piedāvājumus no sadaļām:

Diagnosticējošās sesijas  Individuālās sesijas   Stratēģiskās sesijas  Sesiju komplekti   Nakts koučinga sesijas


Biznesa koučings

Biznesa koučings

Biznesa koučingā darbs notiek gan individuāli ar uzņēmuma vadītāju, individuāli ar darbiniekiem, gan komandās, grupās. Šajās koučinga sesijās realizē uzņēmuma vadītāja nospraustos mērķus, risina laika gaitā konstatētās problēmas gan individuāli, gan strādājot komandās. Var būt pieprasījums strādāt tikai ar komandām, piemēram, izstrādājot kādu projektu, biznesa ideju, organizējot "prāta vētru", sagatavojot darbības plānu un tml. 

Darbs ar kouču var notikt arī tikai individuāli, piemēram, strādājot atsevišķi ar vadītāju un atsevišķi ar personālu. Personāla koučings ir ļoti nozīmīgs, ja uzņēmumā vērojama darbinieku neapmierinātība, pārslodze, vienaldzība pret veicamo darbu un citi būtiski iemesli, kurus nevajag atstāt bez ievērības. Kā tiks risināts vadītāja pieprasījums, katram uzņēmumam darbības plānu izstrādā atsevišķi. Biznesa koučinga iespējamos piedāvājumus skatīties pie sadaļām:

Individuālās sesijas    Stratēģiskās sesijas   Meistarklases   Biznesa koučings   

piesakos pirmajai sarunai


Komandu/grupu koučings

Komandu koučings

Komandu vai grupu koučingu izmanto gan uzņēmumos, gan arī jebkuras citas komandas vai grupas ietvaros. Tad, ja piesakies kādai no Pārmaiņu tūrēm vai Nometnei, arī tas ir grupas koučings, jo darbs norisināsies lielākoties grupās. 

Piemēram, to var izmantot draudzeņu kompānija savā pasākumā, tas var būt jēgpilns un interesants pasākums Vecmeitu vai Vecpuišu ballītei, to var izmantot darba kolektīvs saliedēšanās pasākuma ietvaros, jebkādā citā pasākumā kā izklaidējoši izzinošu sadaļu visa pasākuma ietvaros. 

Atceramies - viss ir iespējams, ja vien zinām, ko vēlamies! Jebkurā gadījumā, ja ir vēlme organizēt šādu pasākumu, vēlams iepriekš noskaidrot pie kouča, vai tas, ko esat iedomājušies, tiešām ir koučings un pajautāt koučam, kas būtu jums labākais un jēgpilnākais piedāvājums. 

Komandu, grupu koučinga piedāvājumi skatāmi pie sadaļām:
Meistarklases   Biznesa koučings   Pārmaiņu tūres    Nometnes  Grupa Pats sev priekšnieks

piesakos, bet nezinu vēl, ko gribu


Ko man darīt, ja nezinu, ko man vajag?

Ja neatradi to, ko esi iedomājies nevienā no piedāvājumiem, neskumsti, tas nozīmē, ka esi īpašs un vēlies ko īpašu tikai sev - raksti man un piedāvājums tiks radīts tieši Tavām vajadzībām! 
Gribu ko īpašu!