Nometne "Būt un ļauties"! 22.-24.09.2023

Nometne dāmām

**Būt un ļauties!**

Jā, tāds ir mans aicinājums mūsu kopā būšanai - būt un ļauties!

*Būt sev pašai, būt te un tagad, būt kopā ar fantastiskām sievietēm, būt laimīgai! 

*Ļauties visam, kas notiek, ļauties atpūtai un nedomāšanai par ikdienu, ļauties izrauties ārpus rāmjiem, ļauties smiekliem un priekam, kurš būs neiztrūkstošs šajās nepilnās 3 dienās!

Mūsu ieplānotā kopā būšana būs vērtīga, kustīga, radoša, priekpilna un dodoša!

Ir arī "agrā čivinātāj" iespējas - piesakies jau tagad un ietaupi! ;) - Šī opcija nu ir beigusies! :)


Piesakos nometnei

22.septembrī - piektdiena, ieradīsimies sakoptā, brīnišķīgā dabas vietā ar superintriģējošu nosaukumu "Makšķernieku paradīze" :) 

Gaidīšu Tevi sākot no 15-16, lai varam mierīgi iepazīties ar apkārtni, noskatīt un iemēģināt savu gultiņu, sagatavoties vakara iznācienam. Vakara aktivitāti gan atstāšu noslēpumā, lai ir interesantāk. ;) Esmu pārliecināta, ka vajadzēs mutautiņu, lai noslaucītu smieklu asaras :) :) :)  Vakarkleitas un spicpapēdenes šoreiz varat atstāt mājās, baudīsim dabas tuvumu.

23.septembrī - sestdiena, būs aktīva, nodarbībām piepildīta diena! 

*Būs gan brokastis, gan pusdienas, gan vakariņas - par to nedomāsim, baudīsim!

>Sāksim ar veselīgu rīta rosmi profesionāla fizioterapeita Ērika uzraudzībā. Ļausimies!

>>Būs praktiska nodarbība ar fizioterapeitu Ēriku, kurš pastāstīs, parādīs, ieteiks, daudz smaidīs, lūgs pamēģināt, atbalstīs un balstīs, ja nepieciešams. Ļausimies!

>>Būs arī iedvesmojoša nodarbība, kuras visas nianses pastāstīšu dalībniecēm, kad nāks tuvāk tikšanās brīdis! :) Būt un ļauties!

>>Būs vērtīga saruna ar Ievu par emocionālo ēšanu. Lai kā mums negribas atzīt, bet tomēr gana bieži sanāk "apēst" kādu negāciju, šad tad "nošmakstinam" kādu prieciņu, reizēm "sagraužam" garlaicību un gadās jau arī "noēsties", kad nenāk miegs. Tas viss ir saistīts ar emocijām, ar mūsu nebūšanu te un tagad, ar neļaušanos kaut kam.... tāpēc būsim un ļausimies no visas sirds!

>*>Dāmas! Pirts un Gita būs! :) Jā, arī šogad mana māsa Gita piekrita būt par mūsu ceļvedi pirts gudrībās. Šoreiz - par puķītēm, zālītēm, to vērtīgumu, iedarbību, nepieciešamību un veselīgo skaistumu. Kas zina, varbūt atkal kāda tiks pie profesionāla pēriena?! ;)

24.septembrī - svētdiena, ak, bet tā jau būs pēdējā nometnes diena...

*Brokastis un pusdienas garantētas, nebūs jābrauc prom tukšiem vēderiem, lai meklētu kādu ātro ēstuvi.. :)

>Pirms brokastīm rīta rosme ar mani deju ritmos! Kādos? - ļausimies ;) ;) ;)

>>Pēc brokastīm Indra mūs vedinās uz praktisku ļaušanos - veidosim ko skaistu, sievišķīgu, krāsainu, varbūt smaržīgu?!, valdzinošu, neatkārtojamu, tikai Tev un tikai Tavu! KO? Man gribētos arī to atstāt kā "odziņu, kuru ieraudzīsim starp zaļumiem" tikai svētdien! Ticiet - būs fantastisks radošs process, kura rezultātā jums būs dāvana pašām sev! Būt un ļauties! Ļauties brīnumiem, ko varam radīt pašas! :)

>*> Pēc pusdienām, diemžēl, būs mūsu nometnes pēdējā kopā sanākšana, lai pateiktos, pateiktu, uzklausītu, klausītos, smietos, varbūt paraudātu prieka asariņu, dalītos, apkamptos, vēlētu un vēlētos...būt un ļauties!


noteikti piesakos nometnei!

Kāds ir ieguldījums?

**"agrā čivinātāja" ieguldījums līdz 20.augustam = 277.00 EUR (pieteikums līdz 5.augustam!)

** pēc 20.augusta = 303.00 EUR


!!! Dalībnieču skaits limitēts, lai būtu mīļš, draudzīgs pulciņš..


Iekļauts: 2naktis mīkstās gultiņās, ēdināšana (sestdien 3, svētdien 2 ēdienreizes), visas nodarbības un aktivitātes, nodarbībām nepieciešamie materiāli, piektdienas vakaram nelielas uzkodiņas un kāds burbuļdzirktošais, kafija un tēja visu nometnes laiku, pasūtītais īpašais laiks un īpašā attieksme, smaidi un smiekli, mīļums un sauleszaķi rītos!

Protams, piesakos nometnei


Nav iekļauts: piektdienas vakara īpašais MINI-MINI “groziņš”(informācija par to dalībniecēm tiks sniegta iepriekš), našķi, ko katra vēlaties paņemt līdzi, ja nu uznāk “vakara/rīta/nakts gribu, gribu”(arī šķidrā veidā..), pirts pēriens no profesionāla pirtnieka - īpašs pieprasījums(ierobežoti, ja pirtniecei būs spēks), kabatslakatiņi smieklu asariņu notraukšanai(ja nepaņemsiet līdzi, gan kādu šalles stūrīti noziedošu..:))!

Nometnes tikai dāmām!

Sievietēm ikdiena ir diezgan saspringta, lavierējot starp visām savām dzīves jomām un lomām. Esam gan biznesa sievietes, gan sievas, māsas, mammas, omes un draudzenes, un šo visu vēlamies savienot arī ar laiku sev. Ne vienmēr tas izdodas!

Tādēļ veidoju nometnes tikai dāmām, lai drošā, draudzīgā un atbalstošā vidē pavadītu nedēļas nogali relaksējoties, pilnveidojoties, bagātinoties. Katra šajās dienās var atrast kaut ko sev tuvu, interesantu un aizraujošu.

Katra nometne būs citāda, bet vienojošais elements noteikti paliek - tas ir LAIKS SEV! Tikai tad, kad neviens negaida aiz vannas istabas durvīm, kad nav jāceļas gatavot citiem brokastis, kad negaida veļas kalni, varam laiku veltīt savām domām, varam piedalīties par visiem 100% nodarbēs, kurām ikdienā nav laika.

Plāno savu LAIKU SEV jau laicīgi, lai nekas nespēj izjaukt ieplānoto atpūtu. Kā to izdarīt? Uzraksti man vēstuli jau tagad, ka vēlies piedalīties šādā nometnē un es Tev personīgi laicīgi došu ziņu par nometnes laiku un vietu. Tām dāmām, kuras jau iepriekš izteiks vēlmi un pēc tam apstiprinās dalību nometnē, pienāksies ļoti īpaša dalības maksa! Ir mums latviešiem teiciens, ka laiks ir nauda. Pilnībā piekrītu, jo plānojot savu laiku, mēs ietaupām arī naudu!

Piesakos nometnei jau tagad!

Šeit ieskats un dalībnieču atsauksmes no manas pirmās nometnes. Tas bija izaicinājums, kas deva lielu enerģijas devu un milzīgu gandarījumu par paveikto. Un, tas deva arī pārliecību - ES VARU un man sanāk, tātad, jārīko vēl!

Liels paldies Ingai par fantastisko nometni, jo bija viss, kas nepieciešams - aktīvas, jautras, sirsnīgas, atvērtas, gudras, inteliģentas dāmas, bija gards ēdiens-Agneses darināts ar mīlestību, bija ļoti skaista vieta netālu no jūras, bija gan aktivitātes prātam (Ingas koučinga degustācija, mandala), gan aktivitātes ķermenim (Ženijas sejas joga), gan ķermeņa veselībai (īpaši pirts pavēlnieces Gitas uzraudzībā), gan dvēselei (Ilzes puķu meistarklasē, kas ilgi priecēs gan manas, gan manas ģimenes sirdi). Liels paldies Ingai, Agnesei, Ilzei, Gitai, Ženijai un arī viesu mājas saimniecei. Pateicībā Silveta

 Burvīga vieta, iedvesmojošas personības un brīnišķīgas dalībnieces. Trīs fantastiskas dienas atpūtai, relaksācijai un iedvesmai, un galvenais - nedomāšana par darbu. Paldies par manu dzimšanas dienu - vēl jau vakars, bet vienalga! Paldies par lietām, kas bija piemirstas, par jaunām un par iespēju ļauties - nedomāt, jo par visu bija padomāts! Inga, jau no pirmā brīža, kad ieminējies par nometni - zināju, ka Tev izdodies un man patiks!   Liene

 Tik superīga nometne sen nav bijusi, tik pozitīva un emocijām pārbagāta. Paldies, Inga, par izdomu, paldies, Gita, par izcilo pirts procedūru, paldies, Ilze, par brīnišķīgiem puķu pušķiem, ko samācīji izveidot! Paldies superīgiem nometnes dalībniekiem par kopā būšanu! Izcili! Gaidam nākošgad atkal šādu tikšanos! ;) Irēna Z.

 Ideāla vietas izvēle. Bauda acīm. Ļoti komfortabli apstākļi. Izcili izvēlētas tēmas un ļoti labi saplānots laiks. Ļoti intensīva darbošanās! Paldies saimniecītei Agnesei par garšīgiem ēdieniem un rūpēm par mums. Kā mums tā sanāca satikties visforšākajām, visjautrākajām. Vārdos neaprakstāma atmosfēra visu laiku. Paldies, Inga! Šis bija mans atvaļinājums, kaut tikai 2.5 dienas, bet izcili izdevies! Inguna

 Esmu pateicīga Ingai par šo iespēju pabūt brīnišķīgu kolēģu sabiedrībā, uzzināt ko jaunu, izbaudīt, ka varu izdarīt to, ko pirms tam neesmu darījusi, priecāties par citu veikumu un klātesamību. Sirsnīgs paldies visiem! Irēna B.

 Šajās dienās emociju bagātība, laimes hormoni bangoja, dažu brīdi laiks apstājās, bijām šeit un tagad. Rīta varavīksnes loks lai vieno n'\akošiem kopīgiem domu un iespēju lidojumiem!  Zinta

Paldies Ingai par doto iespēju piedalīties nometnē un iegūt daudz pozitīvu emociju, iespaidu un jaunu draudzību sākumu. Paldies Ingas komandai par lielo ieguldīto darbu un vērtīgām zināšanām, kuras ieguvu šo 3 dienu laikā! Uz tikšanos nākamajā nometnē! Lai jauks rudens! Tatjana

 Brīnišķīga nometne sievietēm, lai ikdiena nebūtu kā ikdiena, lai varētu pabūt ar sevi, iemācīties ko jaunu un uzdrīkstēties. Ļoti pārdomātas visas nodarbības un pielietojamas ikdienā. Brīnišķīga kopā būšana ar cilvēkiem uz vienas stīgas, laiks paskrēja nemanot un garlaicīgi nebija ne brīdi. Liels paldies Ingai par organizāciju, Agnesei par pilniem vēderiem. Paldies Gitai par patīkamo nogurumu pēc pirts, un skaisto ziedu kompozīciju. Sarma