Koučinga sesiju komplekti

Kas ir koučinga sesiju komplekti?

Koučings ir process, kurš notiek ilgstošā laikā - cik ilgi, tas ir atkarīgs no skatāmā jautājuma/problēmas un paša cilvēka vēlmes ko mainīt un risināt. Tāpēc ir vērtīgi vienoties ar kouču uzreiz par vairākām sesijām uzreiz. Tas, cik sesijas būtu nepieciešamas konkrēti Tev, jautā savam koučam! Pat tad, ja diviem cilvēkiem būs viens jautājums, risinājums katram būs citādāks gan izpildījumā, gan termiņā.

Kādi ir iespējamie komplekti? Ar ko sākt?

Koučinga sesiju komplekti

Kā jau minēju, koučs Tev var ieteikt, cik būtu vēlamās tikšanās reizes pie katra no Taviem jautājumiem/problēmām. Ieteicamais minimālais skaits ir četras koučinga sesijas. Bet, iespējams, būs nepieciešamas sešas, desmit un vairāk, jo viena problēma var izcelt vēl kādu problēmu un viens mērķis var radīt jaunus sasniedzamos mērķus. Viss ir atkarīgs arī no tā, cik pats esi gatavs ieguldīt savā izaugsmē, pārmaiņās..

Tas, ka esi patiešām motivēts un gatavs mainīt savu dzīvi, ir gatavība saplānot savas tikšanās ar kouču. Tas ir pirmais solis pretī savai nākotnei! Esi gatavs?


PIETEIKTIES KOUČINGA SESIJĀM

"Norokam" negatīvās pārliecības/-u - kuram gan tādu nav! Vai paši sakāt šādi - "Manā ģimenē nekad nevienam nav veicies", "Bagāts var kļūt tikai ar lielu darbu", "Bagāts var kļūt tikai šmaucoties" utt., utt. Lūk, šīs pārliecības ir kā inde mūsu prātam. Tāpēc ir vērts ar to pacīnīties un tikt vaļā, norakt labi dziļi šīs pārliecības. Vislabākais veids ir to negatīvo pārliecību transformēt uz pozitīvo. Kā? To tad arī sāksim darīt 6 koučinga sesijās. Rezultāts būs jebkurā gadījumā!
PIESAKOS
Negatīvās pārliecības

Koučings - izvēle

No "nezinu/negribu" uz "zinu/gribu" - kad prāts ir apmaldījies, domas haosā klīst nezināmās tālēs, nepieciešams sazemēties un saprast, kas notiek, kur gribu iet, ko gribu darīt. Cilvēki bieži atbild uz kādu it kā vienkāršu jautājumu ar - nezinu, negribu... Un nav jau tā, ka tiešām nezina! Kad notiks sazemēšanās, prāts atvērsies un būsi gatavs runāt par nākotni, saviem mērķiem un nākotnes plāniem. 8 sesijas būs optimāls daudzums, lai ar domu haosu tiktu skaidrībā!
PIESAKOS
Naudas pratības kurss - kur ir tas MANS ZELTA PODS? :) Naudas pratība ir mūžam aktuāla tēma un svarīga tēma. Jo no naudas pratības ir atkarīga mūsu labklājība, mūsu iespēju daudzums, mūsu komforts. Tāpēc mans piedāvājums ir 12 sesiju komplekts ar īpašu bonusu noslēgumā - Finanšu konsultāciju. Būs jaudīgi un vērtīgi!
PIESAKOS
naudas pratība

Transformācija

Mana transformācija - transformācijas komplekts ir atkarīgs no Tevis paša un Tava pieprasījuma/tēmas, jautājuma. 6-12 sesijās sapratīsi, ko un kā vēlies darīt, sastādīsi reālu darbības plānu un es vienmēr būšu Tev blakus, lai atbalstītu šajā nebūt ne vienkāršajā procesā!
PIESAKOS
Kas ir mana meditācija? - 4 sesiju komplekts, lai Tu rastu savu ideālo meditācijas veidu, jo katram tas ir savs! Tev tikai jāsaprot, kurš no visiem pasaulē esošajiem meditatīvajiem procesiem ir Tavs! Izklausās vienkārši? Tad tik uz priekšu - dari to!
PIESAKOS
Meditācija
Attiecību audits
Attiecību audits - ak, arī tēma mūžīga kā pasaule, bet ļoti, ļoti svarīga! Attiecības ir gan ar partneri, gan ģimeni, gan kolēģi, gan draugiem, gan ar apkārtējo pasauli. Atkarībā no tā, kurām attiecībām vēlies šo auditu, darbosimies kopā, sākot no 6 sesijām. Ir reizes, kad attiecību esamība vai neesamība traucē arī citas dzīves jomas. Es būšu Tavs ceļvedis šajā sarežģītajā ceļā, lai viss noritētu pēc iespējas jēgpilnāk un efektīvāk!
PIESAKOS
Realitātes=manas šodienas izpēte - diemžēl, mēs ikdienā ļoti bieži bēgam no realitātes, slēpjamies, tēlojam, uzvelkam maskas. Bet, maskas ir jānoņem un jāpaskatās patiesībai acīs. Ak vai, cik tas ir grūti un reizēm ļoti sāpīgi. Bet vajag! Un tad ir labi, ka šajā procesā ir blakus cilvēks-koučs, kas nenosoda, nesmejas, neaudzina un nedod bezjēdzīgus padomus, bet ir līdzās un palīdz! Mans piedāvājums ir sākot no 4 koučinga sesijām.
PIESAKOS
realitātes koučings
Situācijas izpēte
Situācijas izpēte - ja ir kāda situācija, kāda konkrēta problēma, kurai nepieciešama analīze un risinājums, tad piesakies uz 4 koučinga sesiju komplektu - pētīsim, analizēsim un risināsim to kopīgās sarunās.
PIESAKOS
Dīvāna sarunas - dīvāns labi der ne tikai sēžot pie TV ekrāniem, bet arī vērtīgām koučinga sarunām. Tu vari izvēlēties, kurš dīvāns Tev šķiet ērtāks un komfortablāks - Tavējais vai manējais! Varam arī vienoties, ka puse no sarunām notiek uz mana dīvāna, puse uz Tavējā! Sesiju komplekts - sākot no 6 sesijām.
PIESAKOS
Dīvāna sarunas
Karjeras koučings
Karjeras koučings - ikvienam dzīvē ir momenti, kad nepieciešamas pārmaiņas karjerā. Iespējams, vēlies mainīt darbu vai vēlies mainīt kaut ko jau esošajā darbā. Varbūt esi strupceļā ar savu profesijas izvēli? Jebkurš karjeras jautājums ir ļoti svarīgs, tāpēc ir vērts tajā iedziļināties un izrunāt, lai pieņemtie lēmumi būtu efektīvi un Tavai nākotnei vērtīgi. Piesakies - sākot no 6 sesijām!

PIESAKOS

Ja vēl nezini, vai Tev vajag kouča palīdzību, nesaproti, vai esi gatavs uzticēties, augt un mainīties, tad izmēģini diagnosticējošo koučinga sesiju, kurā radīsi atbildes uz saviem jautājumiem.

Diagnosticējošā sesija
PIETEIKTIES DIAGNOSTICĒJOŠAI KOUČINGA SESIJAI