Kas ir "Nakts" koučinga sesijas?

Nakts koučings Kāpēc Nakts sesijas? Tie, kam diena sākas pēc 11 no rīta un lielākais darba spars ir tieši vakarā, šis sesijas laiks būs ļoti noderīgs. To zinu pēc savas personīgās pieredzes. :) Man darba diena sākas ātrākais 10 no rīta un beidzas reizēm 10 vakarā. Un visražīgākais darba laiks ir pēc "normālā darba laika", tas ir, pēc 17iem. Tad neviens vairs nezvana, domas neskrien ātrāk, kā spēju tās piefiksēt, darbi iet no rokas un efektivitāte ir uz visiem 100%! Reizēm pilnīgi skumji, ka veikali strādā tik līdz 22iem, jo es tad tieši varētu bez steigas izstaigāt veikalus un atrast vajadzīgo, jo domas nebūtu aizņemtas ar to, ka kaut kur jāsteidzas, jāpaspēj... :)

Ja Tu esi tieši tāds pats vakara darba rūķis, droši piesakies uz šo sesijas laiku, tas ir 21:00! Ideāls dienas noslēgums, ja neesi plānojis strādāt pie stratēģiskiem mērķiem. Tos gan atstāsim dienai, jo tie prasa lielus resursus un daudz laika. Vakars vairāk efektīvs būs, runājot par sevi, savu izaugsmi, savām izvēlēm, jautājumiem, kas rada pozitīvās emocijas. Būsim saudzīgi pret sevi un savu miegu pēc tam!

Ja Tevi uzrunā šāds tikšanās laiks, droši sazinies ar mani, lai precizētu, vai sesijas jautājums nav pārāk sarežģīts vakara sarunai. 

Piesakos uz nakts sesiju