Kas ir pārmaiņu tūres?

Izklausās, ka aicinu jūs uz ceļojumu. Savā ziņā jā, tas ir aicinājums doties ceļā, izzinot sevi, bagātinot savu iekšējo pasauli, iedvesmojot un iedvesmojoties, esot kopā ar līdzīgi domājošajiem.

TŪRE = "Tūrismā lietots apzīmējums tūrisma braucienam pa noteiktu maršrutu ar noteikta pakalpojumu klāsta piedāvājumu".

Izcils definējums! Vēlos TIKAI DĀMĀM piedāvāt īsākas(nedēļas nogales) un garākas tūres noteiktā vietā un laikā, ar noteiktiem pasākumiem. Kas tas varētu būt? 

KUNGI, ja arī jums ir vēlme organizēt savu īpašo nedēļas nogali - droši, rakstiet man un mēs noteikti varam vienoties par programmu, kura būs ideāla jums! Ar laiku noteikti apdomāšu piedāvājumus TIKAI KUNGIEM.
RAKSTĪT ZIŅU INGAIpavasara iedvesmas tūre

Nedēļas nogales tūres

Pavasara iedvesmas tūre - ja gadījumā krūtīs iemetusies smeldze, ka pavasaris nāk, bet neesi pamodusies no ziemas pelēcības, laiks satikties drošā, komfortablā vidē kopā ar tikpat pēc pārmaiņām un iedvesmas alkstošām dāmām, lai sagaidītu pavasari jau kā uzplaukuši pumpuriņi! Nedēļas nogale būs veltīta tikai SEV, savai izaugsmei un iedvesmai.
PIESAKOS PAVASARA TŪREI
Vasaras saulgriežu sagaidīšanas tūre
Vasaras Saulgriežu sagaidīšanas tūre - pirms vasaras Saulgriežiem tiksimies nedēļas nogalē, lai smeltos dabas spēku, iedvesmotos, sagatavotos vasaras baudīšanai. Lai gan vasara ir atvaļinājumu laiks, kurš teicis, ka atpūsties ir viegli?!? Arī tas ir darbs, reizēm gana nogurdinošs. Tāpēc uzņemsim spēkus, lai būtu gatavas jebkuram vasaras izaicinājumam!
PIESAKOS VASARAS TŪREI
Rudens krāšņuma tūre
Rudens krāšņuma tūre - rudens nāk ne tikai ar lietiem, gariem vakariem un drūmumu, bet arī ar skaistām krāsām, vakariem pie svecēm un kamīna, zīļu krellēm un kastaņu groziem! Lai nezaudētu krāsainību, tiksimies nedēļas nogalē, iekrāsosim un izrotāsim savu ikdienu gan reāli, gan domās. Rudens ir brīnišķīgs laiks pārdomām, plāniem un jaunām idejām. Izkrāsosim ikdienu kopā!
PIESAKOS RUDENS TŪREI
Ziemas baltā tūre
Ziemas baltā tūre - nedēļas nogale baltā sniega kupenā - vai izklausās labi? Manuprāt, ideāli!  Baltā krāsa simbolizē nevainību, tīrību, gaismu, cerību, garīgumu, visa jaunā sākumu. Iesēžoties sniega kupenā vai pie kamīna spilvenu kaudzē, paņemot rokā siltas tējas vai karstvīna krūzi, sarunas rosās pašas par sevi - par to, kas labs bijis, kas labs un skaists gaidāms, par gaismu, ko ienesam ikdienā, kad ejam pie cilvēkiem ar smaidu, par cerībām un sapņiem. Un pat tad, ja nav sniega, baltumu un gaišumu mēs radām paši!
PIESAKOS ZIEMAS TŪREI

Iedvesmas, pārmaiņu, tematiskās tūres


Pārmaiņu iedvesmas tūre - ja esi pārmaiņu priekšā, un šajā procesā vēlies dalīties ar kādu citu, esot plecu pie pleca, tad šī būs īstā vieta! Reizēm ir grūti iet pārmaiņu ceļu vienam pašam, kaut arī par ceļvedi esi izvēlējies kouču. To var darīt arī nelielā grupā, kur kopā ar citiem, pārmaiņas alkstošiem cilvēkiem, ej uz savu mērķi. Ir teiciens, ka dalīta bēda ir pus-bēda un dalīts prieks ir dubult-prieks. Grupā, iespējams, būs vieglāk iet nepavisam ne vieglo pārmaiņu ceļu, jo Tev būs domu biedri un vairāki drošie pleci, uz kuriem balstīties grūtākos brīžos. Šo tūri iespējams organizēt gan klātienē, gan tiešsaistē. Plānotais laiks - 7 nedēļas, kurās ir gan klātienes/tiešsaistes tikšanās, gan dažādi mājas uzdevumi, gan atbalsta slēgtā grupa kādā no sociālajiem mēdijiem.
PIESAKOSPārmaiņu iedvesmas tūre
Tūre - Mans jaunais ES - ja esi sajutusi/ -is nepieciešamību pēc pārvērtībām gan ārēji, gan iekšēji, ar atbalsta grupu šo ceļu iet būs vieglāk! Kad nopērkam kaut ko jaunu, vēlamies, lai citi novērtē. Vai tā ir jauna grāmata, jauns mācību kurss vai jauna kleita, nav svarīgi! Svarīgi ir dzirdēt novērtējumu, nevis kritiku. Šajā grupā būs tikai pozitīvi skatījumi no malas, jo kritizēt mēs visi protam, bet ieraudzīt labo gan sevī, gan citos ir krietni grūtāk. Fokuss uz to, kā mani redz citi un kā sevi redzu es, un ko ar to visu iegūto informāciju darīt. Un tūres beigās izkristalizēsies - kas tad ir mans jaunais ES! Varbūt, es jau esmu mans ideālais ES?!? Plānotais laiks - 7 nedēļas, kurās ir klātienes tikšanās un dažādi mājas uzdevumi. Tūres beigās katrs dalībnieks saņem dāvanu. Kādu? Pieteiksies - uzzināsi!
PIESAKOS
Jaunais es
Anti-stresa tūre jeb Mana labbūtība - ja ikdienā esi viens vienīgs stresa kamoliņš, neproti tikt galā ar šo ikdienas stresu, esi uzvilkusies/-cies jau no paša rīta, kaitina jebkurš sīkums - ASAP nepieciešams restarts! Ir daudz dažādu vienkāršu tehniku, metožu, kā tikt galā ar stresu ikdienā, bet - ir no sirds jāvēlas kaut ko darīt. Sevis žēlošanai te nav vietas! Tāpēc, ir jābūt dažreiz gatavam gan puņķiem, gan asarām , gan smiekliem un jautrībai. Viss piederēsies pie lietas. Rezultātā būsi apguvusi/-is dažādas mini tehnikas, lai ikdienā samazinātu stresa līmeni un tuvinātos savai labbūtībai. Ja jūti, ka Tavs stresa līmenis ir pārāk augsts un ir nepieciešama ārstēšana, tad noteikti dari to laicīgi! Ne vienmēr var palīdzēt koučs un koučings!  Plānotais laiks - 10 nedēļas, kurās ir klātienes vai tiešsaistes tikšanās un iespējami dažādi mājas uzdevumi. Tūres beigās katrs dalībnieks saņem metožu/tehniku komplektiņu, lai to var pielietot ikdienā.
PIESAKOS
Antistresa tūre
Mērķu laboratorija - šī tūre būs vērtīga tiem, kas vēlas iemācīties definēt mērķus. Ir cilvēki, kas katru gadu raksta savu mērķu sarakstu nākamajam gadam. Tas ir pat ļoti apsveicami! Svarīgi šajā procesā ir pareizi definēt/formulēt savus mērķus - to tad arī apgūsim. Kāpēc grupā? Kopā jautrāk un efektīvāk!  Plānotais laiks - 4 nedēļas, kurās ir klātienes tikšanās un dažādi mājas uzdevumi. Tūres beigās katrs dalībnieks būs sagatavojis savu mērķu sarakstu. Ja gadījumā esi no tiem, kas saka - man nav mērķu - tad šī ir īstā tūre, kurā piedalīties! Visiem cilvēkiem ir mērķi vai sapņi, tikai tie "jāizvelk gaismā"!
PIESAKOS
Mērķu laboratorija