Darba grupa "Pats sev priekšnieks" 

Darba grupa Pats sev priekšnieks

Gribi kaut ko savu, bet nevari saņemties?

O, jā, tas ir daudzu darbinieku sapnis - dzīvot bez priekšniekiem, strādāt tikai tad, kad gribi un ko gribi..dot sev brīvdienas, kad vien vajag..būt saimniekam sev un savam laikam. Tas viss ir iespējams, ja vien esi tam gatavs! 😊

Neviens neteiks, ka tas ir viegli - būt sev par priekšnieku, darba devēju, soģi un plānotāju. Ja esot darbinieka pozīcijā, jādomā tikai par darbu, tad esot savā biznesā, jāpadomā par visu!  Bet, tas ir tik labi, ka neviens neskatās pār plecu, kad savu darba vietu vari iekārtot tā, kā pats vēlies, kad savus klientus izvēlies pats, kad darba laiks nav noteikts, kad ienākumi nav limitēti! Un tas nav nesasniedzams sapnis!

jā, es to vēlos!
Ar ko sākt? 🤔

** Vispirms, ir jāsaprot, ko gribi darīt! Vai vēlies savu patreizējo darbu pārvērst savā biznesā, vai Tev ir plāns, kā uzsākt savu mazo biznesiņu pavisam citā jomā, vai gatavojies piesaistīt investīcijas un iet “spēlēties ar lielajiem spēlētājiem”? Vienalga, ko būsi izsapņojis, tam ir jāsagatavojas!

**Nākamais solis - kā tu to vēlies darīt. Mums ir iespējamas dažādas uzņēmējdarbības formas, kuru no tām izvēlēties, kādus nodokļus maksāsi, vai vajadzīgs savs grāmatvedis? Tas viss būs atkarīgs no tā, ko gribēsi darīt un kādā apjomā plāno savu biznesu.

** Visgrūtākais šajās pārmaiņās - kā aiziet prom no patreizējā darba… Zini, daudzi pie šī posma apstājās, domā, domā un reizēm paliek tur, kur ir, tā arī neīstenojot savus sapņus. Ir tik grūti izkāpt no savas komforta zonas, vai ne?! Ne vienmēr uzreiz jāiet prom - par visiem šiem momentiem izrunāsim - kā Tev izdevīgāk!

Esmu gatavs/a - piesakos sarunai, jo ir jautājumi
 
 
Es to visu esmu pati piedzīvojusi!

Es gan to darīju diezgan ekstrēmi - aizgāju prom no darba vēl īsti nezinot, ko darīšu. Bet, zināju pilnīgi noteikti, ka nevēlos atgriezties algotā darbā, vēlos strādāt sev!  Nu jau tuvojas otrais gadu desmits, kad esmu pati sev priekšniece - varu sevi paslavēt, varu norāt par nepadarīto, varu izmaksāt prēmiju un varu iedot atvaļinājumu! 😊 Fantastiska sajūta, ka nevienam nekas nav jāprasa! Rakstu šīs rindas un smaidu, jo tā ir sasodīti laba sajūta!

Ja arī tu vēlies justies tik pat labi katras dienas beigās, jo darīsi to, kas patīk, esmu gatava padalīties pieredzē ar Tevi un palīdzēt saskatīt tava biznesa aprises, palīdzēt izvēlēties darbības formu, palīdzēt uzsākt tavu patstāvīgo dzīvi bez priekšniekiem!

Jā, vēlos - piesakos!
Kā tas izskatīsies? 🌟

Mēs strādāsim kopā pie Tava “Jaunās dzīves projekta”:

  • ➡️ Es būšu Tavs mentors biznesa uzsākšanai un darbības sākumā, esot blakus un palīdzot, ņemot vērā manu personīgo pieredzi - šīs nodarbības notiks mūsu nelielajā grupā. Grupas darbs ir ļoti efektīvs, jo varam dalīties pieredzē savstarpēji, varam atrast līdzīgi domājošos, un varbūt pat sadarbības partneri!
  • ➡️ Es būšu Tavs finanšu konsultants, balstoties uz manām 15. gadu zināšanām un pieredzi - nodarbības būs gan grupā, gan arī individuāli, lai varam izrunāt tieši Tavu situāciju.
  • ➡️ Es būšu Tavas izaugsmes veicinātājs, palīdzot saskatīt sevī biznesa gēnu, palīdzot tikt pāri iespējamām grūtībām, palīdzot nenolaist rokas pusceļā, palīdzot ieraudzīt sevī talantus un spējas, kuras nepieciešamas, strādājot sev - arī šīs nodarbības būs galvenokārt individuālas, un būs arī grupā. Grupu nodarbības noteikti būs ļoti interesantas, atraktīvas un vērtīgas. 

Ja jūti, ka šis pavasaris ir pamodinājis tevī neatvairāmu vēlmi darboties un radīt ko savu, piesakies uz pirmo sarunu, kura būs bez maksas, lai mēs saprastu, vai varam sadarboties.

Ja esi gatavs/-a - sper pirmo soli pretī savai neatkarībai!

Piesakies sarunai un es ar Tevi sazināšos jau pavisam, pavisam drīz!

Piesakos uz pirmo sarunu